E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bie nga 300 metra pasi nuk i hapet parashuta…shpėton pa dėmtime (Video)

Publikuar: 22.05.2013 | 13:18
Lexuar: 807 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime