E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dea Kasami, nxėnėse e shkollės Wilson, fiton vendin e parė nė matematikė

Publikuar: 23.05.2013 | 13:37
Lexuar: 3647 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shpati (23/05/2013 16:57:12) shume suksese ne gara per vajzat e klases 7/A uroje qe te kaloni sa me bukur ne shqiperi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime