E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Horizonte tė reja pėr studentėt e USHT-sė nė universitetet prestigjioze tė Stambollit

Publikuar: 23.05.2013 | 17:09
Lexuar: 2172 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime