E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndertesa do inagurohet sot. Plot 160 kate jane ndertuar ne qytetin me te bukur te Lindjes se Mesme, ndersa gjatesia e nderteses shkon ne 818 metra.
Dubai, ndertesa me e larte ne bote inagurohet sot
Sot eshte dita kur nje tjeter rekord Guinness do te thyhet. Behet fjale per ndertesen me te larte ne bote sepse kete radhe stafeten e merr qyteti i endrrave, Dubai.

Ndertesa do inagurohet sot. Plot 160 kate jane ndertuar ne qytetin me te bukur te Lindjes se Mesme, ndersa gjatesia e nderteses shkon ne 818 metra.

Kjo kulle e kalon me plot 300 metra lartesine rekord qe mbahet nga kulla Taipei ne Taiwan. /t.ch/

Publikuar: 04.01.2010 | 10:49
Lexuar: 7232 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ajtene (15/02/2010 20:11:37) uuu I like very much this place I wish to go sometimes there for the wikkends heheh i love u ...<3
geri (10/10/2010 23:19:46) i like it so much i wish i will go there to visit this fantastic place
senad qengaj (16/12/2012 13:55:00) Shum bukur ndertes e mrekullushme

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime