E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Interesim i lartė ne testimin pėr bursa tė Shkolles Wilson

Publikuar: 25.05.2013 | 19:30
Lexuar: 2019 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
muhamed (27/05/2013 10:22:32) A ka mundesi te na tregoni se kur do shpallen rezultatet e bursave?
Albana (27/05/2013 14:56:53) Ju lutemi per shpalljen e rezultateve,te bursave qe u mbajten te shtunen e kaluar.
sanije (30/05/2013 19:08:06) a mundet ma shpejt tna jepni rezultate ju lutem
Fatiha Osmani (31/05/2013 13:26:06) Na falni per shqetesimin , nese ka mundesi te me informoni ne kete e-mail per rezultatet e bursave.

shume faleminderit,
Fatiha

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime