E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Intervistė, Teuta Arifi: 'Tetovėn e gjeta me 8 milionė euro borxh'

Publikuar: 26.05.2013 | 15:22
Lexuar: 1008 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime