E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtėpi pėr pushim (FOTO)

Publikuar: 28.05.2013 | 09:40
Lexuar: 4051 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
armando cenkolli (17/11/2014 23:23:34) sa kushton?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime