E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rikonstruohet rruga afėrsi tė gjykatės me vlerė 1.5 milion denar

Publikuar: 29.05.2013 | 15:51
Lexuar: 1123 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime