E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fillimisht ka qene e ema e aktores e cila e ka gjetur shtrire ne toke, Jiah derisa me pas e ka lajmeruar edhe policine.
Jiah Khan, aktorja e Bollywoodit gjendet e vdekur ne Mumbai


Policia ka njoftuar se e ka gjetur te vdekur ne apartamentin e saj ne Mumbai aktoren e njohur te Bollywoodit, Jiah Khan.

Fillimisht ka qene e ema e aktores e cila e ka gjetur shtrire ne toke, Jiah derisa me pas e ka lajmeruar edhe policine.

Ekzaminimet mjekesore do te tregojne arsyet e vdekjes se aktores se njohur.

25 vjecarja debutimin e pare e ka bere ne vitin 2007, duke aktruar me aktoret e njohur si Amitabh Bachchan, Aamir Khan and Akshay Kumar.


Publikuar: 04.06.2013 | 15:07
Lexuar: 1048 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime