E diel, 25.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Festivali po prezantohet nga Ledjon Liço dhe Marina e Luana Vjollca
Nata finale e Top Fest 10Sonte, po mbahet nata finale e festivalit ‘Top Fest’ i cili këtë mbrëmje përmbyll rrugëtimin e tij për rreth katër muajsh sa zgjati.

Në edicionin e sivjetmë, kanë konkurruar rreth 160 këngëtarë. Në gjysmë finale për herë të parë rreth 39 këngëtarë kënduan live dhe për të ardhur në natën finale, me 13 këngëtarë, 9 çmime dhe çmimi i madh që do të jepet sonte nga juria dhe publiku.

Festivali po prezantohet nga Ledjon Liço dhe Marina e Luana Vjollca.

Deri më tani, janë ndarë disa çmime dhe tutje pritet të shpallet edhe fituesi i edicionet të sivjtme të Top Fest.

Publikuar: 08.06.2013 | 23:00
Lexuar: 931 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime