E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pop ylli rumun shfaqet mjaft sensuale ne keto poza...
Inna pozon nudo


Inna njihet ne gjithe boten, hitet e saja tashme degjohen gjithandej, por per te flitet qe nga Amerika e larget deri ne Australi, jo vetem per talentin dhe vokalin por edhe per linjat seksi qe i ka, Inna nuk nguron qe per fansat e saj te jap edhe spektakel duke pozuar nudo...

Publikuar: 08.06.2013 | 23:07
Lexuar: 3589 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime