E diel, 25.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga të dhënat paraprake mësohet se të aksidentuarit janë dy vëllezër me mbiemër Lleshi, të cilët kanë qenë duke udhëtuar në të njëjtin mjet
Aksident tragjik nė Kukės, pėrfshihen dy vėllezėr
Një aksident tragjik ka ndodhur Kukës, në afërsi të Kolshit, ku një person ka gjetur vdekjen dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Nga të dhënat paraprake mësohet se të aksidentuarit janë dy vëllezër me mbiemër Lleshi, të cilët kanë qenë duke udhëtuar në të njëjtin mjet.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të hedhur dritë mbi gjithë sa ka ndodhur, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital me plagë të shumta në trup.

Nuk dihet ende dinamika e qartë e ngjarjes, por dëshmitarë në vendin e ngjarjes shprehen se makina kishte rënë në një greminë.

Publikuar: 09.06.2013 | 21:12
Lexuar: 627 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime