E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nje nga femrat me te bukura shqiptare ka treguar anen e saj humane duke dhuruar gjak per te shpetuar jete...
Tregon anen humane, Diellza Kolgeci dhuron gjak

Dhuro gjak shpeto jete, me kete moto eshte nisur dhe bukuroshja kosovare Diellza Kolgeci e cila sot ka dhuruar gjak ne ndihme per njerezit ne nevoje.

Ajo ka treguar anen e saj humane e cila nuk ka munguar asnjehere pas shume angazhimeve dhe projekteve ne te cilat eshte e inkuadruar.

Publikuar: 14.06.2013 | 23:40
Lexuar: 1368 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime