E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SHKA “Xheladin Zeqiri” shpallet shoqėria mė e mirė e festivalit

Publikuar: 16.06.2013 | 15:43
Lexuar: 2092 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
samire (23/05/2015 13:25:12) jeni valltar shum te mir uroj qe ne te ardhmen te keni sukses

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime