E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Institucionet shteteore braziliane pershkruar ne foto...
Institucionet shteterore braziliane (FOTO)Institucionet shteteore braziliane pershkruar ne foto...

Pallati presidencial
Ministria e drejtesise
Ministria e jashtme
Gjykata federale

Publikuar: 21.06.2013 | 13:23
Lexuar: 1151 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime