E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me kete sqarim Rama ka shoqeruar foton me te fundit te postuar ne profilin e tij ne Facebook, duke falenderuar keshtu pubikisht ate qe pasqyroi permes fotove fushaten e PS-se.
Rama: ‘Jutta, syri magjik pas aparatit tė fushatės’

Publikuar: 25.06.2013 | 20:57
Lexuar: 1356 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime