E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elvisi i BB tregon trupin ne forme (FOTO)

Publikuar: 27.06.2013 | 15:05
Lexuar: 3528 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
furkan shabani (27/06/2013 21:50:38) shum i fort te bahet trupi me proteina

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime