E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kuvendi i Shqipėrisė me 31 deputetė biznesmenė

Publikuar: 07.07.2013 | 14:55
Lexuar: 1191 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime