E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrkujtesė : Pėr bashkėpunim midis universiteteve publike shqiptare

Publikuar: 25.01.2010 | 19:40
Lexuar: 3469 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime