E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gostivar, investim mbi 12 mijė euro nė shkollėn e mesme teknike

Publikuar: 19.07.2013 | 10:38
Lexuar: 2042 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime