E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nderim Ademi eshte 19 vjecar. Si 17 vjecar ka filluar me fitnes dhe rregullim te trupit, ndersa rezultatin mund ta shihni permes fotove...
Trupi juaj eshte jeta juaj (FOTO)

Publikuar: 20.07.2013 | 18:21
Lexuar: 2119 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime