E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dakordohet bashkėpunimi strategjik i MASH-it dhe SASHK-ut pėr reformat nė sistemin arsimor

Publikuar: 20.07.2013 | 23:08
Lexuar: 913 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime