E hënë, 26.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ndoshta s’më pëlqen Kim, por ajo ka qenë e mençur dhe është seksi dhe unë i ngjaj aq shumë asaj, andaj përse të mos e bëj një video dhe të fitoj miliona si dhe të kem një reality show?”
Fatmire Sinanaj: E kam porno-videon gatiIsh e dashura e Kris Humphries, shqiptarja Myla Sinanaj (apo Fatmire Sinanaj), tashmë është beqare dhe, duke folur për TMZ, ka thënë se beson që porno-videoja e saj e re do ta bëjë atë Kim Kardashnianin e ardhshëm.

Myla, duke folur për TMZ, ka thënë: “Ndoshta s’më pëlqen Kim, por ajo ka qenë e mençur dhe është seksi dhe unë i ngjaj aq shumë asaj, andaj përse të mos e bëj një video dhe të fitoj miliona si dhe të kem një reality show?”

Myla pranon me plotë gojën se ajo e ka xhiruar porno-videon për porno studion Vivid – si dhe tregon që ka angazhuar një aktor që i ngjason Kris Humphries për ta punuar atë. “Pata një shkëndijë atë fundjavë me dikë që më pëlqente si dhe pata një tërheqje kimike me të”, ka thënë Fatmirja për TMZ.

Megjithatë, duhet treguar Fatmires se jo të gjitha femrat që synojnë të bëhen të famshme, ia kanë dalë të arrijnë famën përmes porno-videove.
Fatmire Sinanaj: E kam porno-videon gati

Publikuar: 21.07.2013 | 22:56
Lexuar: 4125 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime