E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ulqini i mrekullueshėm! (FOTO)

Publikuar: 30.07.2013 | 10:40
Lexuar: 6291 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
driton (11/10/2014 21:18:19) une nuk kam qen ne ulqin por mendoj te vije,por nje gje me.intereson a eshte e vert.se ne plazhen e madhe ffryn ne oret e mbasdites ere dhe ashte e pamundur per te ndejtur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime