E diel, 15.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mėsimi i gjuhės maqedonase nga klasa e pare ėshtė problem politik

Publikuar: 30.01.2010 | 17:15
Lexuar: 2804 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bessiana (06/09/2010 21:09:57) si mund ta mesoj gjuhen maqedone

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime