E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i Gostivarit Bejta priti kryetarin e Komunės Segozano dhe pronarin e kompanisė “Dossalt” nga Italia

Publikuar: 03.08.2013 | 17:07
Lexuar: 1066 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime