E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrse vriten njerėzit nė Shqipėri?

Publikuar: 05.08.2013 | 11:29
Lexuar: 2133 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Armendi (05/08/2013 11:44:33) Njerze mete poshter njerz me idiota se ju ne Shqiperin Mem nuk ka.A ka me turp se sa te vjedhen njerzit ne mes te dites, se te vjedhen njerzit ne rruge,plazh nen tyten e nje kallashnikovi qe ju ka len njeriu me kriminel ne Bot XHAXHI ENVER. Qyshe more jeni kah mendoni ju me nje shkalle kaq te larte te kriminalitetit qe futeni ne Europ, qyshe more nuk ken pike gjynafi qe i maltretoni i vjedheni popullin, pushuesit e juaje......TURPPPPPPP.....JU ISHITE NJERZIT ME TE POSHTER NE BALLKAN MARRE.....PREJTE QEVERIS E DERI NE PASTRUASIN E THJESHT.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime