E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bovilla, ku pinė ujė bashkė tiranasit dhe dhitė

Publikuar: 05.08.2013 | 11:44
Lexuar: 1552 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime