E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pak para se te ateroje ne aeroportin nderkombetare te San Franciskos, aeroplani i kompanise Asiana Airlines bie dhe shkrumbohet...
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
Zjarrefikesit jane munduar qe te shuajne zjarrin qe kishte kapluar aeroplanin, por me shume vonese...ja fotot e papublikuara me pare!
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)
San Francisko, foto pas rezimit te aeroplanit korean (FOTO)

Publikuar: 06.08.2013 | 10:57
Lexuar: 1305 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime