E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I vendosur ne parajsen e qetesise ne majet e larta me debore te Taxhikistanit, gjendet deti i vdekur, i cili eshte shume i kripur dhe nje nga detrat me lartesi me te madhe ne bote, (4000m).
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)Banoret perreth, veren e kalojne ne vise me te larta te nxehta ndersa gjate dimrit kthehen ne fshat per te perjetuar temperaturat me te ulta te cilat arrijne edhe deri ne -45 grad celsius.

Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)
Taxhikistan, deti i vdekur dhe jeta rreth tij (FOTO)

Publikuar: 10.08.2013 | 10:36
Lexuar: 3598 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime