E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si ta mėsoni matematikėn?

Publikuar: 11.08.2013 | 10:05
Lexuar: 2740 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bjeshka (13/11/2014 20:19:04) qysh muj me shku arsimtare e matematikes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime