E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rita Ora e artė, rrėfimi nudo i shqiptares qė po pushton botėn

Publikuar: 16.08.2013 | 12:29
Lexuar: 2626 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
loqka jote (27/01/2014 16:30:46) shum je ni vajz sexy e mir e omel shum bre sexyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime