E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shtet i poshtėr, o shtet i poshtėr!”

Publikuar: 17.08.2013 | 00:45
Lexuar: 1578 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Visari, Gjakove (17/08/2013 05:07:56) Shume shkrimi i bukur!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime