E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ju jeni Profesorė!

Publikuar: 23.08.2013 | 12:21
Lexuar: 1748 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ardi stefa (29/10/2014 21:19:03) Pėrshėndetje. Uroj tė jeni mire me gjithēka. Dėshiroj t'ju bėj tė ditur se pėrkthyesi I kėtij shkrimi pėr here tė pare jam unė. E kam pėrkthyer nnga anglishtja nė qershor tė vitit 2013. Eshtė botuar pėr here tė pare nė datėn 17.07.2013 nė gazetėn Tribuna. Ju lutem korrigjoni emrin e pėrkthyesit, pasi ėshtė e pamundur qė tė jenė dy pėrkthyes me tė njėjtin pėrkthim identic, pa ndryshuar as edhe njė presje nė shqip.
Kėto qė po ju shkruaj mundet qė t'i vėrtetoni lehtėsisht.
Ju faleminderit pėr miėkuptimin paraprakkisht

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime