E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fevziu pėrgėnjeshtron: Nuk largohem nga 'TV KLAN'

Publikuar: 27.08.2013 | 15:15
Lexuar: 974 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hamit Ponari (10/09/2013 23:33:22) Bravo Fevzi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime