E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nderi (i humbur) i Kishės Ortodokse Autoqefale Shqiptare

Publikuar: 27.08.2013 | 16:31
Lexuar: 1008 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Sherif Selami,TETOVE. (14/09/2013 12:03:15) TE NERUARIT E MIJ
I lus vellezerit e motrat tona shqiptare qe i takoin ketij besimi (ortodoks) por edhe te tjeret qe mund te kontriboine sa ma shume qe keto probleme ne lidhje me kishen autoqefale shqiptare te zgjidhen nese jemi te dinjitetshem si besimtar.UROI AUTOREN PER KONTRIBUTIN E DHENE ME KETE ARTIKULL.NJE PYETJE A PRANOHET KISHA A.SH/NGA MAQEDONIJA?
cfar maasash ndermerren ne lidhje me asimilimin e shqiptareve ortodoks te Rekes se Dibres, Gostivarit, MANASTIRIT DHE TE TJEREVE.KU JANE KISHAT TONA TE UZURPUARA NGA TE TJERET.NUK DIME ASGJE.DUAM TE JEMI TE INFORMUAR MA SHUM.TA RUAJME NDERINE J.BAGERIT DHE TE TJEREVE.
PERSHENDESIM EDHE BRANKO MANJOLOVSKIN PER KONTRIBUTIN E DHENE.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime