E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rėndėsia historike e Lidhjes Shqiptare tė Prizrenit 1878-1881

Publikuar: 11.02.2010 | 01:18
Lexuar: 6918 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ema (14/02/2012 21:03:21) shqipetaret jane 1-sha

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime