E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Liqeni i Bajkalit, liqeni mė i thellė nė botė (FOTO)

Publikuar: 29.08.2013 | 19:06
Lexuar: 7745 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ana (02/05/2016 12:09:44) Nice
Ana (02/05/2016 12:10:46) E frikeshme por NICE

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime