E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT, prej 3 deri 6 shtator do mbahet afati i dytė i regjistrimit pėr vitin akademik 2013/2014

Publikuar: 02.09.2013 | 14:14
Lexuar: 1482 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime