E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT, vijojnė regjistrimet pėr ciklin e parė dhe tė dytė

Publikuar: 04.09.2013 | 12:26
Lexuar: 1371 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elvis (12/07/2014 15:42:28) mfalni kur jani regjistrimet per vitin e par per dretimine gazetaris

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime