E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė kėrkim tė Gjermanisė Lindore

Publikuar: 04.09.2013 | 16:53
Lexuar: 983 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
MIHAL KURKUTI (19/11/2013 04:29:47) besoj se duhet te heqim dore`nga "kseno mania" eshte koha te flasesh per vendin tend ,se si eshte i bashkuar populli e gjuha tone nga veriu ne juge.sa per gjermanet ishin te ndare vertet por kishin nje gjuhe te vetme,ashtu edhe greket fqinje,ndersa ne si popull ishim bashke por asnjehere te bashkuar,sepse egsistonjne te "ashtuquajtura zone superiore qytetet e medha dhe pjesa tjeter "provincat".po ashtu dhe per gjuhen ne si popull flasim te pakten 4GJUHE TE NDRYSHME NE SHQIP.AJO QE DO TE PERFUNDOJA TE JETE :A MUNDET TE PUNOJME TE PREFEKSIONOJME NJE GJUHE TE VETME AMTARE EME KULTURESIC ESHTE :SHQIPIA:rESPEKTE!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime