E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Millovan Gjillas: Stėrgjyshėrit e Titos ishin nga Kuēi i Malit tė Zi

Publikuar: 05.09.2013 | 11:52
Lexuar: 1305 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
isa tolaj (28/08/2014 17:07:17) une me tere qenjen time njerzore desha te ju tregoj dhe tjua bej me dije juve i madhi GJEK GJONLEKAj, se edhe une dhe i tere fisi im dhe te paret e mij vijn nga ku****i malit te zi te ardhur para ma shum se 300 vitesh ne fshatin botushe te komunes se gjakoves .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime