E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bashkėpunimi mes shkollės dhe familjes

Publikuar: 05.09.2013 | 20:34
Lexuar: 6587 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
drita (10/11/2017 22:32:40) Duke qen se profesionalisht jam pran femive qdo dit dua te jam pjes e juaj.
faleminderit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime