E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hushi: Karriera ime nga Hungaria nė Kinė

Publikuar: 09.09.2013 | 23:24
Lexuar: 1257 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ahmeti (10/09/2013 04:41:43) Agim Hushi je krenaria e Shqipnis
Je modeli iarritjes dhe jeta jote eshte shkolla me e madhe nga e cila duhet te mesoj gjithkush.
Ke care i vetem dhe pa asnje mbeshtetje ne jete!
Me lot nder sy po te referohem me fjalet e Krishtit:
Si lumi ti qe vujtjen e ktheve ne forc e forcen ne drit per te tjeret.
Bekue qoft jeta dhe arti yt.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime