E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Amanda Lindhout ne gusht te vitit 2008 udhetoi per nje aventure e cila iu kthye si nje jete tmerri ne Somali.
15 muajt e tmerrit ne Somali (FOTO)

Publikuar: 10.09.2013 | 14:07
Lexuar: 1612 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime