E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ėshtė pastruar njė pjesė e rrugės Mavrovė - Dibėr

Publikuar: 15.02.2010 | 17:09
Lexuar: 2057 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
DESHIRA (22/03/2013 14:36:37) Mua me pelqen shume dibra sepse une aty jetoj vetem se dibra nuk eshte shum e pasterrrr

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime