E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Leonora Jakupi: Do ta lė muzikėn kur tė krijoj familje

Publikuar: 19.09.2013 | 09:14
Lexuar: 3320 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ramiz ademi (11/02/2014 20:11:51) un me t pas fat nuk ta kisha ndal muziken se te ka hije ja ke anen te kam zemer

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime