E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne shkollen Wilson java e orientimit te korpusit te paqes

Publikuar: 19.09.2013 | 11:59
Lexuar: 1365 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime