E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk duhet gjykuar nga jashte po se kemi pare cfare ka brenda...
Mund te ju duket pa interes, por shihni brenda (FOTO)Fantazia e njeriut mund te shkoje deri ketu, e kush do te imagjinonte se brenda kesaj kasolle te vogel mund te behet nje shtepi e mrekullueshme!!!
Mund te ju duket pa interes, por shihni brenda (FOTO)
Mund te ju duket pa interes, por shihni brenda (FOTO)
Mund te ju duket pa interes, por shihni brenda (FOTO)

Publikuar: 19.09.2013 | 14:58
Lexuar: 937 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime