E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryeministri i ri, e ka gjetur ne nje gjendje te themi katastrofale godinen dhe zyrat e kryeministrise, sa qe te vjen gjynah t'iu hedhish sy fotove...
Kryeministra shqiptare sic nuk e keni pare asnjehere (FOTO)

Publikuar: 20.09.2013 | 18:25
Lexuar: 1355 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
valdet (21/09/2013 14:40:29) Turp i shqiptareve.Me vjen zor per keto pamje.Jam nga Maqedonia por me vjen turp dhe mua.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime